Dětská minikonference

deckaminikonferenceweb_MALAVELIKOST

Máte se na co těšit! Na konferenci se podílí vedoucí klubu uniťáček a dětská misiie.


Milí rodiče,

jménem organizačního týmu UNIT, bych ráda chtěla pozvat vaše děti na další ročník minikonfernce, která je vrámci konference UNIT. Letos má téma “Námořníci plují za pokladem”. Minikonference je od pátku 9.3. do neděle 11.3. Pro děti je připaven pestrý program přes písně, vyprávění, vyrábění, až po soutěže a hry. Během soboty děti nacvičí dvě písničky, které v neděli zazpívají.

Cena minikoference je 100 Kč a registrace je již spuštěna na http://unitos.cz/detska-mini-konference/.

Program:

  • Pátek-> spíše volná herna s několika připravenými hrami
  • Sobota -> HLAVNÍ PROGRAM (dětské písně, vyprávění o Jonáši, vyrábění, hry a velká soutěz, kde děti budou hledat poklad a spoustu dalších překvapení)
  • Neděle -> dětský program

V pátek je volná herna pro děti otevřena od 16 do 23:00. Během tohoto časového rozmezí je zajištěné hlídání dětí v herně, pak už ne. V sobotu je registrace od 8:45, v 9:30  začíná hlavní program. Konec je v 18:00. Od 18 do 23:00 bude volná herna. Během dne jsou pro děti zajištěny svačiny a oběd. Z důvodu bezpečnosti žádáme, aby děti byly přítomny celý program a aby si je vyzvedával ten, kdo je přivedl (možnost domluvy s vedením dětské konference). V neděli je dětský program, kde si děti zazpívají a něco si spolu zahrají a vyrobí. Konec je ve 11:00. Děti si tedy můžete vyzvedávat v době od 11:00 do 12:00.

Respektujte, prosím, čas konce a děti si včas vyzvedněte.

Děkujeme a těšíme se.

VÍCE INFORMACÍ


Pořadatelé: UNIT, UNITŤÁČEK


Komentáře jsou vypnuty.