Podpora

Můžete nás podpořit v těchto oblastech:

Modlitební podpora

Modlitební podpora je pro nás nejdůležitější forma podpory. I samotná bible nás nabádá k tomu, abychom se vzájemně scházeli a chválili Pána a nebo se modlili. O tom ostatně i pojednává verš z Matouše 18 – 20.

~
Opět vám pravím, shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc,
můj nebeský Otec jim to učiní. Neboť kde jsou dva nebo tři shromážděni ve jménu mém,
tam jsem já uprostřed nich.

~

Pokud se budeš chtít společně s námi modlit, tak neváhej a vstup na modlitební stránku, kde najdeš podrobnosti o tom, jak se zapsat do modlitebního řetězce.

Modlitební stránka >>

Praktická pomoc

Za posledních pár let jsme začali být opravdu velice aktivní. Mimo konferenci UNIT jsme začali pořádat i celou řadu jiných akcí. Jednak pro utužování vztahů mezi lidmi z UNIT konferencí, tak i pro zkvalitňování mládeží jako takových a samotnou podporu sborů. Poslední dobou se však potýkáme s problémem nedostatku dobrovolníků, kteří by spolu s námi budovali láskyplné prostředí pro nevěřící.

Máš-li touhu zapojit se do příprav konference nebo jiných aktivit spolku UNIT, neváhej napsat a domluvíme se jaký způsob spolupráce by ti vyhovoval nebo najdeme činnost, která by pro tebe byla vhodná a pro nás přínosná. Tak neváhej se dozvědět víc a staň se jedním z nás – uniťákem.

Chci se stát uniťákem >>

Finanční podpora

Pokud bys měl zájem nás podporovat a to prostřednictvím finančních prostředků, budeme opravdu rádi. Rádi se s tebou případně domluvíme, na jakou činnost, nebo akci bys chtěl dané prostředky vynaložit. Připravili jsme pro tebe stránky, kde máš možnost si případně vybrat z možností, které jsou pro nás momentálně důležité, a pro jejichž uskutečnění právě dané finanční prostředky sbíráme.

Chci se dozvědět víc >>

Propagační podpora

„Dát o sobě vědět!“ je velmi důležitou frází, kterou by si každá organizace měla vzít k srdci. Je důležité být viděn a dát tak možnost co nejvíce lidem předat informace jakoukoli formou. My si to uvědomujeme a chceme být co nejvíce na blízku lidem jednak z UNIT akcí, tak i lidem, kteří nás podporují a pomáhají nám. Chceme zlepšit komunikaci mezi sbory a UNITem a také zvát do naší velké božího rodiny přátele a spolešně s nimi rozvíjet živý vztah s Bohem. A tak pokud máš tu touhu přivést na UNIT akce své přátele. Tak neváhej a začít propagovat.

Chci pomoct s propagací >>

 

~

Děkujeme za váš zájem podpořit aktivity spolku UNIT, vyberte si prosím
ze záložek formu pomoci, kterou byste se rádi zapojili do přípravy
aktivit spolku.

~

Komentáře jsou vypnuty.