Konference 2020

Moc nás to mrzí, ale z důvodu nastalé situace budeme muset UNIT přesunout na podzim. Věříme, že budete i tak moct přijet. Budeme vás informovat.

Registrační poplatek převedeme na náhradní termín nebo vrátíme na požádání.

Nedělní ekumenickou bohoslužbu nerušíme, ta se uskuteční 15.3.2020 od 9:00 – pouze online! Můžete ji sledovat na našem youtube, odkaz naleznete i na webových stránkách.

Děkujeme za pochopení a těšíme se naviděnou.

Tým UNITu

„My všichni s odkrytou tváří jako v zrcadle odrážíme Pánovu slávu a tehdy jsme Pánovým Duchem proměňováni k jeho obrazu, od slávy k slávě.“ Co to znamená odrážet Pánovu slávu? Jak nás Duch proměňuje ke svému obrazu? Jak rozumět 2. Korintským 3:18 a nejen to se dozvíš na konferenci UNIT 2020 – JEHO ODRAZEM! Přijeď do Plzně 13. – 15. 3. 2020. Těšit se můžeš na kázání, semináře, chvály, koncerty, workshopy, hry, čas modliteb, nová přátelství a spoustu dalšího!

Proč jet na konferenci UNIT?

Pro ty z vás, kteří slyšíte o konferenci UNIT poprvé, ji trochu přiblížím. Je to konference pořádaná mladými lidmi z různých křesťanských církví pro mladé lidi z různých křesťanských církví. Cílem této konference je poukázat na to, co nás spojuje. Tím spojením je krev Ježíše Krista a jednota Ducha svatého. Díky těmto poutům chceme povzbuzovat mladé křesťany k živému vztahu s Bohem.

Komentáře jsou vypnuty.