Kapely

Chválicí skupinka BJB Brno

 BJBBrno

 ~

Jsme parta dlouholetých přátel, kteří společně vyrostli v Baptistickém sboru v Brně. Před několika lety jsme se dali dohromady jako malá kapela, která hrála hlavně ve sboru BJB Brno a postupně se rozrůstala o další členy. Protože každý z nás měl v oblibě jiný hudební žánr, vznikl naším společným hraním zajímavý mix písní a aranží.
I když jsme zpočátku neměli v úmyslu překročit práh naší domovské církve, postupně jsme přijali vizi přinášet radostnou chválu i na jiná místa kam nás Bůh povolával.
Společnou touhou nás všech je chválit Boha hudbou, která přináší radost Jemu i ve společenství. Rádi děláme nové aranže starých písní a přivádíme k životu kancionály. Chválit Boha pro nás neznamená pouze zpívat texty písní, ale oslavit Ho jak hudbou, tak postojem srdce.

…budeme se na vás těšit v sobotu večer

 


UNIT worship

 BJBBrno

 ~

Jsme nadšenci pro Boha, rádi zpíváme, nejraději o našem Bohu, chceme Ho proto společně s Vámi chválit i v neděli na bohoslužbě. Jsme skupinka složená převážně z organizačního týmu UNITu. Rozhodli jsme se tak, protože nám přijde důležité vést ke chvále (mimo organizaci konference) a spojovat se tak přes veškeré rozdíly našich církví, protože ten kdo nás spojuje, náš Bůh, je vetší než cokoliv co nás odlišuje, On nás sjednocuje! Tak jsme se i my dali dohromady a chceme sloužit našimi hlasy ke slávě Boží.

…těšíme se na Tebe v neděli ráno!


Komentáře jsou vypnuty.