Dětská mini konference 2019

Pojďte s námi na dobrodružnou cestu za poznáním jednotlivých postav z biblických příběhů: David a Goliáš, Josef a Ester.

Jací byli? Kde žili? A co se od nich můžeme naučit?

Jak žijí děti v Africe nebo v Indii, do jaké školy chodí, s čím si hrají a co je zajímá?

Rád zpíváš, tančíš, podnikáš zajímavé aktivity, hraješ si a vyrábíš?

 

Zveme vás na dětskou křesťanskou minikonferenci, která je součástí mládežnické konference, pořádáné spolkem Unit. Pro děti je připravený zajímavý program v podobě různých divadelních scének, vyprávění, zpívání, vyrábění a pohybových aktivit. Po dobu konání akce je pro děti zajištěna strava a stará se o ně řada dobrovolníků pracujících s dětmi v různých zájmových akcích.

Letošní ročník je nový tím, že program pro děti bude více rozdělený podle věku a schopností účastníků. Větší počet vedoucích nám umožňuje se dětem individuálně věnovat a připravit jim pestrý program.

Cena: 250 Kč (v ceně je strava, tričko pro každého účastníka, věci na vyrábění a drobné odměny)

Datum 8. – 10. 3. 2018 (začínáme v pátek od 16:00 a končíme v neděli ve 12:00)

Věk 3 – 11 let

Adresa: Maranatha, Husova 14, Plzeň

Pro zobrazení programu kliněte: zde

S sebou: šátek, pohodlné oblečení na ven i dovnitř a případně zvířecí masku na sobotní dopolední karneval (možno vyrobit i na místě)

Dotazy na minikonference@unitos.cz

Přihlášení možné do 25.února. Kapacita omezena na 40 účastníků, rozhoduje dřívější přihlášení. Platbu proveďte do 1. března 2019 na účet 226122932/0300 jako variabilní symbol použijte telefonní číslo rodiče

Komentáře jsou vypnuty.