Organizační Tým

Filip Jaroš
3519_10200827499396834_47592377_nCo pro tebe UNIT znamená?

Je to akce, kde přestože, každý rok je organizační tým trochu jiný, řečníci jsou jiní, účastníci jsou jiní, tak můžu zažívat vždy tu samou atmosféru, plnou jednoty, Boží přítomnosti a přijetí. Navíc jsem na UNITu poprvé potkal dívku, která se stala mou manželkou.

Co tě vedlo aby ses stala součástí vedeni?

Byl jsem osloven tehdejším vedením UNITu, jestli bych jim nebyl ochotný vést účetnictví. Souhlasil jsem a to bylo taky poprvé kdy jsem na UNITu byl jako účastník. V dalším roce jsem již byl součástí vedení.

O co se na UNITu staráš?

Mám nastarosti celkové zastřešení akcí, které pořádáme, snažím se dohlížet na to, aby vše bylo vyřešeno včas a nic jsme nezapomněli. Současně se starám o chod spolku, řeším administrativu, žádosti o dotace apod.

Miri Brahová

Co pro tebe UNIT znamená?

UNIT pro mě znamená hodně. Poprvé, kdy jsem se na UNIT dostala, tak jsem byla jako účastník v roce 2013. V té době jsem procházela docela těžkým obdobím a během UNITu jsem cítila opravdu Boží přítomnost a dotýkal se mě jak při chvalách, tak v seminářích a při kázání. Bůh mě volal a přitahoval k sobě. Byla jsem (ještě jsem) vděčná, že jsem se tenkrát rozhodla na UNIT jet. Bylo to místo, kde se Bůh dotýkal zlomených srdcí, a kde jsem mohla prožívat Boží lásku a přijetí. Proto si této konference vážím a znamená pro mne opravdu mnoho. Přeji si, aby se i letos Bůh dotýkal mnoha mladých lidí, a aby nad vším vládl.

Co tě vedlo aby ses stala součástí vedeni?

K vedení jsem se dostala jednoduše 🙂 V roce 2014 jsem byla připravená, že bych opět na UNIT přijela. Jednoho dne jsem se ale dozvěděla, že UNIT nebude. Opravdu hodně mě to naštvalo a nechápala jsem to. Ten rok jsem o prázdninách jela na UNITED a tam jsem potkala Filipa (vedoucí UNITu) a chtěla jsem po něm vysvětlení, proč UNIT nebyl – povídali jsme si a já tento rozhovor zakončila přibližně těmito slovy: „Chtěla bych, aby UNIT byl – udělám vše pro to, aby byl“. Málem jsem na to zapomněla, ale Filip za mnou v září přišel a oslovil mě a ještě pár lidí, zda bychom s ním nechtěli pořádat další UNIT. A já jsem neváhala.

O co se na UNITu staráš?

Na UNITu se starám o tým Hlídání dětí. Letos to bude druhý rok, kdy se pro děti připravuje „Dětská minikonference“. Děti budou mít pestrý program po celou dobu UNITu. Budou hrát hry, vyrábět, soutěžit a samozřejmě nebude chybět ani společné zpívání a dětské vyprávění.

Maruška Lopaurová

11122545_10153188858792221_2982460094917840243_o Co pro tebe UNIT znamená?

UNIT je pro mě jedinečný a velkým darem milosti. Díky UNITu můžu více prohloubit osobní vztah s Bohem a seznámím se s novými přáteli. Je to skvělý čas na chválu, sdílení a sjednocení se, přes všechny naše odlišnosti, v jednom Bohu.

Co tě vedlo aby ses stala součástí vedeni?

Členem vedení jsem se stala vlastně náhodou, ale jsem za to vděčná, protože být součástí a podílet se na tvorbě UNITu je radost a skvělá zkušenost. Vidím v tom úžasný smysl.

O co se na UNITu staráš?

Mám na starosti Support team, což je vždycky skvělá parta služebníků, která pomáhá kde se dá! 🙂 V týmu je vítán každý, kdo je ochotný přiložit ruku k dílu. Je to radost a zábava, když sloužíme vlastníma rukama.

 

Tomáš Mašek
tomas_masek

Co pro tebe UNIT znamená?

Naději. Každá křesťanská akce je pro mě obrovským požehnáním když vidím jak mladí lidé se sejdou za účelem chválit Boha slyšet o něm slovo a společně se sdílet. Unit není zaměřený pouze pro jednu církev ale jako Ekumenická konference nám dává možnost i navzdory našim rozdílům upevňovat vztahy mezi námi a hlavně vztah s Bohem.

Co tě vedlo aby ses stal součástí vedeni?

Byl to pro mě neuvěřitelný zážitek. Když jsem byl na výletě v plzni podíval jsem se na chvíli na program UNITu a blízká kamarádka mě požádala zda bych ji nemohl pomoci se zpěvem na nedělním programu. Ráno jsem teda přijel a sloužil na UNITu chválami a během kázání jsem byl požádán Mařenkou o krátké svědectví. Během týdne mi psali z týmu zda bych s nima nechtěl začit UNIT organizovat. Neváhal jsem.

O co se na UNITu staráš?

I když jsem poprvé v týmu mám letos na starost tým a chod kavárny. Takže se na vás určitě všechny
budu těšit v kavárně kde si můžeme dát společně vynikající kávu a suprový pochoutky.

Sára Jakoubková

11407314_10153291975327221_4605519519197272740_nO co se na UNITu staráš?

Mám na starosti propagaci, takže hlavně stránky na Facebooku, ale nebýt ostatních, bych to nedokázala.:)

Co pro tebe osobně znamená UNIT?

UNIT je pro mě akce se skvělou atmosférou a programem. Je to příležitost seznámit se s novými lidmi a krásným způsobem strávit čas s nimi a s Bohem.

Co tě vedlo k tomu, že jsi se stal členem vedení?

Stalo se to tak, že jsme se o tom bavili na jednom poUNITním setkání. Jsem šťastná, že můžu být součástí organizačního týmu a nějakým způsobem se zapojovat do příprav UNITu. Moc mě to se všema členama týmu baví!:)

Jana Brahová

O co se na UNITu staráš?
16923821_10212479604652183_1054394657_n
Na letošním UNITu mám na starosti registraci, ubytování a také zdraví účastníků 🙂

Co pro tebe osobně znamená UNIT?

Unit je pro mě osobní záležitostí. Před zhruba dvěma lety jsem se přistěhovala do Plzně, z místa, kde jsem měla v
šechny své kamarády, zázemí, rodinu,… do místa, kde jsem nikoho mimo mé sestry neměla a neznala. Právě v tu dobu moje sestra řešila s Filipem(vedoucím UNITu), tehdejší situaci, kdy UNIT jeden rok nebyl a chtěli opět pokračovat. Byla jsem ráda, že jsem se mohla zapojit. Na UNIT jsem jezdila i jako účastník už dříve a ty chvíle mě velmi naplňovaly. Baví mě práce s mládeží a leží mi na srdci mladí lidé kolem mě. Mou touhou je, aby se co nejvíc mladých lidí mělo šanci dozvědět o našem Zachránci, Bohu. UNIT je jednou takovou skvělou příležitostí. Takže pokud ještě váháš, tak určitě přijeď 🙂

 

Komentáře jsou vypnuty.